Zoom Ac-3 Akustik Gitar Prosesörü

Adet
ZOOM AC-3 kodlu ZOOM ürünüdür.

Zoom Ac-3 Akustik Gitar Prosesörü

AC-3 Acoustic Creator, nerede çalarsanız çalın harika bir ton elde etmenize yardımcı olan temel DI özelliklerine sahip gelişmiş bir Akustik Gitar Prosesörüdür. AC-3, bir efekt üreteci, stereo çıkışlar ve bir kompresör ile donatılmıştır. Bu özelliklerin yanı sıra AC-2 ile aynı yüksek kaliteli preamp ve 3-bant EQ ile AC-3, canlı performans ve stüdyo için mükemmel olan hepsi bir arada bir akustik araç setidir.

Temek Akustik DI

AC-3, temel DI özelliklerini parmaklarınızın ucuna getirir. Yüksek kaliteli ön amplifikatörü sinyalinizi güçlendirir ve gerçek akustik sesinizi geri kazanmanıza yardımcı olur. Ayrıca, 3 bantlı EQ özelliği, tonunuzu iyileştirmek için hızlı bir şekilde ayarlamalar yapmanızı sağlar.

Tonunuza derinlik ve renk katmak için AC-3 ayrıca akustik için tasarlanan en iyi efektleri de içerir. Delay, chorus ve reverb gibi 9 farklı efekt arasından seçim yapıp, her birinne özel ince ayarlama yapmak için ayarlanabilir parametreleri kullanıma hazırdır.

 

Akustik Tonunuzu Geri Kazanın

16 kaynak gitar ön ayarı ile AC-2, çeşitli gitar türlerinin ve vücut şekillerinin ses özelliklerini korumaya yardımcı olur. AC-2 ile tercih ettiğiniz gitarı seçtikten sonra, piezo veya manyetik pikap seçimini tamamlayarak, gitarınızın tonunu tam bir doğrulukla yeniden üretip, yükseltebilirsiniz.

AC-3 ayrıca, gitarınızın tonuna daha doğru bir şekilde uyması için kullanabileceğiniz 15 ek hedef gitar * ön ayarı ile birlikte gelir. Örneğin, bir Martin D-18 dretnot kullanırken, enstrümanınızın benzersiz sesine daha yakından uyması için Dreadnought kaynak gitar ön ayarını ve D-Eighteen hedef gitar ön ayarını seçebilirsiniz.

Ultra Pürüzsüz Kompresör

İster hafifçe, ister biraz daha yoğun bir şekilde çalıyor olun, AC-3'ün tek düğmeli kompresörü, duyduğunuz en iyi kompresörlerden biridir ve tam, dengeli bir ses için gitarınızın dinamiklerini yumuşatmayı ve kontrol etmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, kompresörün LED göstergesi canlı bir set sırasında dinamik parametrelerin ayarlanmasını kolaylaştırır.

Stereo Çıkış x2

AC-3'ün pre/post kontrollü dengeli XLR mono / stereo çıkışları, herhangi bir PA miksaj masasına veya stüdyo konsoluna bağlanmanıza izin verir. Ayrıca amfilere, kulaklıklara veya ses arabirimlerine eşzamanlı mono / stereo bağlantı için iki adet ¼ ”çıkış içerir. Bu, izleyicilerin stereo veya gecikme efektlerinin tüm karakterini duymasını sağlar.

Anti-feedback Özelliği

AC-3, Zoom'un FS-01 ayak pedalı (ayrı satılır) ile de etkinleştirilebilen bir anti-feedback düğmesi ile donatılmıştır. Anti-feedback Özelliği canlı performanslar için olası frekans sorunlarını otomatik olarak bulur ve ortadan kaldırılmasını sağlar.

Studio Magic

AC-3'ün hepsi bir arada tasarımı sayesinde, sevdiğiniz zengin, akustik sesi, ağır post prodüksiyon işlemlerine gerek kalmadan kaydedebilirsiniz.

9 dB'ye Kadar Ek Kazanç

AC-3'ün (Boost) güçlendirme işlevini kullanarak bir dokunuşla nüanslarınız için 9 dB kazanç elde edebilirsiniz.

Güç Kaynağı

AC-3, tüm ortamlarda akustik performansınızı geliştirmek için tasarlandığından, çeşitli güç seçenekleri sunar. İki AA pil, üç saate kadar sürekli güç sağlar. Alternatif olarak, güç için Zoom AD-16 AC adaptörünü veya bilgisayarınız aracılığıyla AC-2'ye güç sağlamak için mikro USB bağlantı noktasını kullanabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler:


* Tür : Akustik DI Preamp efektli

* Etki Türleri : 15 Acoustic Guitar models, Delay, Chorus, Reverb, Compression

* Girişler : 1 x 1/4 "

* Çıkışlar : 2 x XLR, 2 x 1/4 ", 1 x 1/4" (geri besleme ayağı ayak şalteri)

* USB : 1 x Mikro-B

* Özellikler : Tuner, Geri bildirim kontrolü, Kaynak Gitar ön ayarları

* Güç Kaynağı : 9V DC 500mA güç kaynağı

* Piller : 2 x AA pil

* Yükseklik : 2 "

* Genişlik : 6.2 "

* Derinlik : 4.2 "

Yükleniyor...