AUDAC GIAX 24x2" 240 Watt /4Ohm İç Ortam Sütun Hoparlör

Adet

AUDAC GIAX  Tasarım Sütun Hoparlör

 

Bir sütun hoparlörü birbiriniz üzerine yığılmış birkaç sürücülü bir hoparlördür ve tüm hoparlörleri aynı kaynak sinyaliyle besler. Böylece aynı anda aynı sesi üretirler. Bu teknolojinin diğer hoparlörlere sağladığı avantaj belirgin biçimde sıkıca belirlenmiş dikey dağılımdır. Bu sonuca ulaşan tekniğe ‘Phased Array’ denir. Hoparlörün yönlülüğünün frekansla farklılık gösterdiği bilinen bir gerçektir: düşük frekanslarda hoparlörler her yönedir, frekans yükseldikçe yayılma gittikçe daha yönlü bir hale gelir. Sonuç olarak, doğrudan eksende dar bir ses ışını üretir.

GIAX, müzik ve konuşmanın duyulmasının çok önemli olduğu kullanımlar için olağanüstü sese ve şaşırtıcı biçimde yüksek güce sahip bir tasarım sütun hoparlördür.
24 özel tasarım 2” sürücülü bir line sırasına sahiptir ve bunlar geniş ses dağılımı için dikkatle hesaplanmış konumlara yerleştirilmiştir. Sadece tek bir ses kaynağından, fakat daha dağıtılmış ses kapsamıyla dinleme etkisi verir. Toplam hoparlör sırası maksimum 480 watt güçle, 240 watt RMS güç üretme kapasitesine sahiptir. Hoparlör bölümünün toplam empedansı 4 ohm’dur. Gövde alüminyumdan yapılmıştır, stilize ve hafif bir sütun hoparlördür.
Özel tasarım duvar aparatı sayesinde hoparlör en iyi duyulmayı sağlamak için her yöne odaklanabilir. İki mevcut eğim aparatı, en iyi duyulmayı sağlamak amacıyla 0°-15° arasında eğim açısına olanak tanır.

 

Max Güç480 Watt
RMS Güç240 Watt
Max SPL122 dB
Hassasiyet92 dB
Empedans4 ohm
Frekans Aralığı80Hz - 19kHz
Frekans Yanıtı100Hz - 17kHz
Boyutlar70x2005x105 mm
Ağırlık6.5 kg

 

 

Özellikler

 

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...