Denon DJ Prime GO Taşınabilir Profesyonel DJ Controller, Standalone Player, Engine Prime Sistemi

Adet

Denon DJ Prime GO

 

Prime serisinin gücünü ultra taşınabilir, kendi başına çalabilen, 2-kanal akıllı DJ konsolu Pirme GO ile tecrübe edin. ENGINE OS platformu üzerine kurulu olan Prime GO büyük abisi Prime 4ün kullandığı gelişmiş dokunmatik ekran teknolojisine sahiptir. Dahili şarj edilebilir lithium-ion pil sayesinde her yerde kullanıma hazırdır. Prime GOda bulunan kablosuz bağlantı ve streaming özelliği sayesinde, herhangi bir bilgisayara ihtiyaç duymadan TIDAL üzerinden 60 milyondan fazla parça kullanımınıza hazırdır.

Müziğinize dokunup hissedin

PRIME Goda bulunan 7-inch, multitouch dokunmatik ekran aynen tablet ve telefonlardaki gibi bir kullanım sunmaktadır. Doğrudan ekran üzerinden kütüphanenizde aramalar yapın, parmak dokunuşu ile parça yükleyin, tüm kütüphanenizi dilediğinizce düzenleyin, aramalar yapın. Dalga şekillerini dikey formdan yatay forma geçirip DJ iş akışında en çok kullanılan araçları kontrol altında tutun.

Müzik - Hiç durmaksızın

Prime GO’nun SD ve USB girişleri sayesinde müziğinize her an ulaşıp çalabilirsiniz, Dilerseniz hep üzerinde takılı kalacak yüksek kapasiteli bir SD kart kullanın, ister USB bellek ile müziğinizi çalın Prime GO size her imkanı sunmaktadır. Performansınızı kayıt mı etmek istiyorsunuz? Hiç sorun değil. İster SD karta iser USB belleğe performansınızı kaydedebilirsiniz. Hem de çaldığınız kaynağa kayıt edebilme kolaylığı ile.

Müzik Streaming - Her yerde

Sadece Prime GO ve herhangi bir kablosuz ağ aracılığı ile Tidalde bulunan 60+ milyon parça çalmanız için her an elinizin altında. Artık akla gelmeyen istek parçaları karşısında sıkıntı yaşamanıza gerek yok, itina ile hazırlanmış her türlü playlist yanında tüm dünya müzikleri elinizin altında hem de herhangi bir bilgisayara ihtiyaç duymadan, sadece Prime GO ile! Tidalı takiben daha bir çok streaming tedarikçisi çok yakında...

Geniş Bağlantı İmkanları

DJ ekipmanının çantanıza sığıyor diye profesyonel kalitede ses ve bağlantı imkanlarından fedakarlık etmeniz gerekmez. Prime GO her türlü etkinlikte kullanılabilecek ultra-taşınabilir ve ödün vermeyen tek DJ Playerdir. Üzerinde Denonun ünlü 24-bit/48kHz kusursuz ses kalitesini sunan devre tasarımı ve her türlü ekipmana -ev partisinden, stadyum konserine dek- bağlantı yapmanızı sağlayacak profesyonel düzeyde giriş çıkış mevcuttur. Tüm bunlara StagelinQ bağlantısını eklediğinizde, Soundswitch ve Resolume control ile her türlü dinamik ışıklandırma efektini kontrol edebilirsiniz.

Miksinizi cilalayın

Prime GO her türlü DJlik tarzı için gerekli olan tüm yaratıcı ve kolay kullanımlı özelliklere sahiptir. İki kanal line fader, corssfader, kapasitif dokunmalı jog-wheel ve 3-band EQ ile müziğinizi mükemmelleştirebilirsiniz. Prime GO’nun atanabilir Beat-FX modülü, in-line Sweep FX ve Filtresi ile müziğinize yepyeni boyutlar kazandırın.

Çift Mikrofonun Gücü

Prime GO üzerinde iki adet birbirinden bağımsız, seviye kontrollü XLR ve 1/4" combo girişe sahip mikrofon girişi mevcuttur. Üzerindeki hem küçük hem de büyük boy kulaklık çıkışı ile kulaklık adaptörünüzü evde unutmanın kabusu geçmişte kaldı.

Engine OS işletim sisteminin gücü

Prime GO içinde DJ performansınız sırasında yapacağınız en hızlı hareketleri dahi yakalayabilen Engine OS işletim sistemi gömülüdür. Devamlı güncellenen ve yeni özellikler eklenen Engine OS müziğinizin kusursuz bir şekilde akmasını garantiler. PC ve Mac üzerinde çalışan ayrı ENGINE PRIME kütüphane ve hazırlık yazılımı sayesinde iTunes, Serato DJ, Traktor ve Recordbox müzik kolleksiyonlarınızı senkron edebilirsiniz. Hatta sadece Prime GO tek başına dahi olsa da full Recordbox™ kolleksiyonunuzu -playlist, cue ve looplar dahil- USB bellekten analiz edip kullanabilir.

Göze Çarpanlar

 • Tam teşekküllü, taşınabilir 2-deck akıllı DJ konsolu
 • 7" Multi-touch HD ekran
 • 4 saate kadar kullanım ömrüne sahip dahili şarj edilebilen pil
 • Dahili Wi-Fi ve kablolu internet bağlantısı
 • Cue, loop ve roll için kullanılabilen çift banka performans padleri
 • Ödün vermeyen, profesyonel kalitede ses ve bağlantı imkanları
 • Medya çalıcı, telefon ve tabletler için RCA aux giriş
 • Capacitive-touch joh wheel
 • Recordbox™ kolleksiyonları USB üzerinden analiz edip çalabilme
 • Track önizleme
 • Atanabilir Efekt katı, 3-band EQ ve Filter/Sweep FX
 • (2) XLR (1/4" TRS Combo) mikrofon giriş (EQ/Seviye ve talkover)
 • USB ve SD card girişleri
 • Bilgisayara gerek duymadan dosya analizi

 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...