ROLAND AX-EDGE-W Digital Keyboard - Beyaz

  • Barkod: Z-2242005410622
  • Kategori: Synthesizer
  • 57.103 TL
  • Havale/EFT ile 55.390 TL
Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
AX-EDGE-W kodlu ROLAND ürünüdür.

Sahnede Tüm Gözler Üzerinizde


Günümüzde dinleyiciler hareketli ve farklı performansları izlemek için can atıyorlar. Artist olarak sende sahneye dinleyicilerin ile bağ kurmak için sahneye çıkarsın. Mükemmel performansa sahip AX-Edge’i, yılların tecrübesi ve dünyadaki artistlerimizden gelen istekler doğrultusunda yarattık. 49 tam boy tuşlu ve keytaristler için tasarlanmış özel seslere sahip AX-Edge, Edge Blades panelleri ile kişiselleştirilebilen şık, modern tasarıma sahiptir. AX-Edge sahnede müziğinizi ve yaratıcılığınızı özgürce sergilemeniz için tasarlanmış bir çok özelliğe sahiptir.

 


Sahneye Varlığını Ver


İzleyici karşısı, sahne duruşu her şeyidir. Solo ve grup müzisyeni olarak kendi imajınızı yaratmak için çok çalışırsınız. AX-Edge sadece sahnede göz alıcı gözükmesi için değil, kendi müzik stiliniz için de tasarlanmıştır. Siyah ya da beyaz renk seçeneği ve her renk için ayrı tasarlanmış “none-more-black” tuşlar, değiştirilebilen Edge Blades paneller gibi kişisel tasarım elementleri bulunur. AX-Edge kutusunda dahili ekstra bir adet Edge Blade (siyah model için gümüş, beyaz model için altın sarısı renk) bulunur ve dilerseniz kendi orijinal tasarımınızı bile yapabilirsiniz. Grubunuzun stilini yansıtan bir tasarım oluşturabilir ya da Edge Blade’leri değiştirerek sahne görünümünüzü devamlı farklı tutabilirsiniz.

 


Çalmaya Hazır Klasik Seslerden Kendi Özel Tonlarınıza Kadar


AX-Edge içini genel preset seslerle doldurmadık, son teknolojimize sahip ses setine sahiptir. Dahili hafızadaki sesler en kalabalık ve gürültülü gruplarda bile fark edilecek sahne performansı için optimize edilmiştir. İster solo atmak ister grubunuza eşlik etmek için favori sesler için atanmış butonlar ile keskin lead, hacimli bas gibi performanslarınız için gerekli tüm keytar seslerine anında ulaşabilirsiniz. Eğer seslerinizi kişiselleştirmek isterseniz ve kendi seslerinizi yaratmak isterseniz, AX-Edge editör uygulamasına Bluetooth MIDI ile kablosuz bağlanıp seslerinizi oluşturabilirsiniz. Klavyeyi ikiye bölme ve üst üste ses atama özellikleri ile tam bir klavyenin sahip olduğu geniş özelliklere ve seslere sahip olursunuz. Master kompresör ve EQ da içeren kaliteli efektleri ile stüdyo kalitesinde tonlara sahip olursunuz. Tone Remain özelliği sayesinde sahnede kesintisiz ve problemsiz sesler arasında geçiş yapabilirsiniz.

 


Performansınızı Kontrol Altına Alın—İki Elinizle


Klavyenin arkasında oturarak alışılagelmiş bir şekilde klavye çalan bir müzisyenin aksine, keytar müzisyenleri seyircilerin önüne geçip hareketleri ve çalışları ile onları heyecanlandırmayı çok iyi bilirler. Ve o an geldiğinde, AX-Edge performansınızı en iyi şekilde sergilemeniz için birçok pratik kontrol sunar. AX-Edge’ sap kontrolleri, yılların tecrübesi ve artistlerin geri bildirimleri ile performansınızı artırarak başka bir seviyeye getirecek şekilde tasarlanmıştır. Sağ eliniz rahat ve hissiyatlı klavyeyi çalarken, sol elinizde modülasyon barını, baskıya duyarlı pitch şeridini çok sevecek ve portamento, hold, oktav ve program değiştirme gibi kontrolleri kolayca yapabilecek. İstenilirse performansınıza uygun birçok kontrol ve fonksiyon düğmelere görev olarak atanılabilir.

 


Sahneye Hazır, Performans Odaklı


Aktif klavye çalan bir müzisyen olarak, sorumluluğunuz fazla olabilir. Bir çok farklı ses ve parçayı çalmak durumunda kalan, çoğu zaman arkayı toparlayan, boşlukları dolduran siz olursunuz. Bu gerçeği aklımızda tutarak, AX-Edge’yi size performansınıza yardım edecek birçok düşünülmüş performans özellikleri ile donattık. Yenilikçi çift ekran sistemi ile kontrol elinizde, arpeggiator ve şarkı çalıcısı alt yapı işlerini hallederken, siz performansınıza konsantre olabilirsiniz. Ayrıca dahili seslere katmanlayabileceğiniz dahili vocoder ile eşsiz back vokaller yapabilirsiniz.


Modern Kolaylık


İyi görünümü, muhteşem seslerinin yanında AX-Edge günümüzün ketar kullanıcıları için inanılmaz kolay kullanım sağlayan özelliklere de sahiptir. USB hafıza özelliği ile ayarlarınızı ve keytarınızı yedekleyebilir, bir felaket anında kolayca eski ayar ve seslerinize geri dönebilirsiniz. Ayrıca rack modüller ve plug-in synthler içinde harika bir master kontrolcüdür. Yaklaşık 4 saat pil* ömrü ile Bluetooth MIDI bağlantısı ile kablolardan kurtulup özgürce perfromansınızı sergileyebilirsiniz.

*Sadece tekrar şarj edilebilir Ni-MH piller.
 

Benzer Ürünler
Yükleniyor...