Behringer TM1 Geniş Diyafram Kondenser Mikrofon (Aksesuar Seti Dahil)

Stokta yok veya sipariş üzerine tedarik edilir. Lütfen iletişime geçiniz: 0 (533) 592 49 10
TM1 kodlu BEHRINGER ürünüdür.

Geniş diyafram TM1 kondenser mikrofon, seslerinizi inanılmaz gerçeklik, hassasiyet ve doğrulukla yakalamak için tasarlanmıştır. Birinci sınıf elektronik bileşenler ve saf altın kaplama diyafram kapsülü içeren TM1, kardioid tasarımı ve 132 dB’lik geniş dinamik aralığı ile bozulma riskini en aza indirerek net ses yakalar. Bu çok yönlü mikrofon, kayıt stüdyolarından yayın istasyonlarına kadar çok çeşitli uygulamalar için uygundur.

Kutu içeriğinde, pop filter, shock mount, bez çanta ve 6 m uzunluğunda profesyonel kalitede mikrofon kablosu yer almaktadır.


*Aksesuar seti dahildir.

 

Kondenser mikrofonlar, vokalleri ve akustik enstrümanları kaydetmek için ideal mikrofonlardır. Kayıt stüdyolarında ve radyo istasyonlarında kullanılan birincil mikrofon türüdür. TM1 mikrofonu, daha geniş ve daha düz frekans tepkisi nedeniyle çoğu dinamik mikrofondan çok daha fazla ayrıntı yakalayabilir. Kondenser ve dinamik mikrofonlar arasındaki diğer bir fark, çalışma için fantom gücü (+48 V) gerektiren aktif devre içermesidir.
Ses kartı, mikrofon preamplifikatörü ve mikserler üzerindeki phantom power beslemesi ile mikrofonunuzun ihtiyacı olan gücü sağlayabilirsiniz.

TM1 kondenser mikrofon, duyduklarınızı kayıt cihazınıza veya bilgisayarınızdaki DAW yazılımlara kaydetmenin en uygun fiyatlı ve kaliteli yoludur. Basınç gradyan kapsüllü ve dahili şok emicisi entegre 1 inç altın püskürtmeli geniş diyaframı sayesinde, TM1 mikrofonu mükemmel tepki ve geniş frekans aralığı ile detaylı, şeffaf bir ses sunar. Düşük dip gürültü seviyesiyle vokal ve enstruman seslerindeki her detayı yakalayacak şekilde tasarlanmıştır.

Temiz, detaylı ses ve düşük gürültü seviyesi, her iyi mikrofonun ayırt edici özelliğidir ve TM1, olağanüstü dönüştürücü kalitesi ve altın kaplama XLR çıkışı ile neredeyse dip gürültüsüz kayıt sunar. İyi bir mikrofon preamplifikatörüyle kullanılarak, detaylı, transparan ve gerçekçi kayıtlar yapmaya olanak sağlar…
 

TEKNİK ÖZELLİKLER 
Kapsül1'' Altın Kaplama Geniş Diyafram
Akustik PrensipYönel Basınç Gradyan
PatternKardioid
Devre Bipolar çıkış katlı JFET preamplifikatör
Frekans Aralığı 20 Hz -20kHz
Hassasiyet -34 dB ± 2dB @ 1kHz (0dB)
Eşdeğer Gürültü Seviyesi 4.5dBA SPL
Maksimum Giriş 138 dB @1kHz (≤ 1% THD)
Dinamik Aralık >132dB (per IEC651)
Maksimum SPL 138 dB @1kHz (≤ 1% THD)
SNR  (Signal to Noise Ratio) 88.5dB SPL @ 1kHz
Güç Gereksinimi +48 V phantom power
Çıkış Empedansı100 Ohms ±30% @ 1kHz
Bağlantı 3 pin XLR, Pin 2(+),Pin 3(-) ve Pin 1(ground) Olmak üzere dengeli bağlantı
Ölçüler 54 x189 mm
Net Ağırlık 354 gr
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...